Pierwszy dzień beesfund.com – jest dobrze

share on:

Po 1 dniu od startu, w większości projektów zamieszczonych na beesfund.com pojawiły się pierwsze wpłaty. Po południu przekroczono pierwszy tysiąc złotych.

Wyniki pierwszego polskiego udziałowego portalu finansowania społecznościowego w pierwszym dniu są lepiej, niż dobre. Promocja na niewielką skalę rozpoczęła się właściwie dzisiaj, a liczba fanów na facebook’u już przekroczyła 130 osób i nadal rośnie. Co ważniejsze, już w 3 z 4 projektów pojawiły się wpłaty od użytkowników, a ich suma przekroczyła 1000 złotych. Na swoim blogu Zespół Beesfund pochwalił się, że stronę widziało ponad 300 osób w ciągu pierwszych 24 godzin. Doceniono też użytkowników, którzy jako pierwsi aktywnie korzystają z beesfund’u.

Najwięcej środków jak na razie pozyskał projekt „Beesfund.com w Twoich rękach„, w którym społeczność może zainwestować w sam portal, stając się jego akcjonariuszem. Na taką inwestycję zdecydowało się już 7 osób, ale na razie licznik pokazuje 1,4% celu finansowego, do końca zbiórki pozostało jednak jeszcze 56 dni.

Oczywiście z niecierpliwością śledzimy też projekt wydania książki „Crowdfunding na papierze„, w którym nasz Redaktor Naczelny zebrał już prawie 4% zaplanowanego celu finansowego. Jak przyznaje, wiele osób popiera inicjatywę i obiecują wpłaty, ale część z nich utknęła na etapie dokonywania płatności. Dlatego też na specjalnej podstronie dotyczącej projektu crowdfunding.pl/ksiazka, przygtowane jest krótkie FAQ, rozwiewające wątpliwości.

Start akcji promocyjnej w mediach społecznościowych i tradycyjnych w najbliższych dniach zapowiada też w rozmowie z crowdfunding.pl Przemysław Kuśmierek z migam.pl. Nie ukrywa, że liczy na wsparcie stałych czytelników, którzy od dawna deklarowali potrzebę opracowania słownika języka migowego.

Pierwszy dzień funkcjonowania beesfund.com to rozgrzewka, Arkadiusz Regiec – Prezes Beesfund S.A. zapowiada konkursy i kolejne projekty, a także specjalne nagrody dla osób, które od początku funkcjonowania wspierają rozwój portalu.

O akcjach promocyjnych i rozwoju beesfund.com będziemy informowali na łamach crowdfunding.pl lub w naszych kanałach społecznościowych.

[box type=”info”]

Kup książkę nt. finansowania społecznościowego. Weź udział w rewolucji na rynku wydawniczym i zostań fundatorem oraz współautorem.

Więcej informacji: crowdfunding.pl/ksiazka![/box]

 

share on:
K. Król

K. Król

Reaktor crowdfunding.pl

4 komentarze

 1. eh Panowie sami nakręcacie takiego autohype`a że aż przykro.
  Pan właściciel portalu crowdfunding.pl zachwala „wielki start” ( może dlatego że sam ma tam swó projekt )portalu na którym są raptem cztery projekty w tym dwa autorskie samego portalu.
  Skończcie tą farsę…

  1. Ty zamiast Obiektywny powinno być Życzliwy :)))
   Ktoś coś próbuje, może byś obiektywnie pomógł a przynajmniej nie komentował jak baran. Od ile mieli zacząć projektów od 100? Jak to start.

  2. Zapraszamy seredecznie do przedstawiania własnych pomysłów. Mamy nadzieję, ze już niedługo pojawi się cała masa dobrych projektów.
   Pozdrawiamy

 2. A kiedy crowdfunding ma się rozwinąć jak nie dzięki startom kolejnych portali? Beesfund ma wielki start, bo po raz pierwszy jest dostępny także crowdfunding udziałowy, którego nie zrobił nikt do tej pory nie tylko w Polsce, ale także w tej części Europy…

Leave a Reply